Tuhý deodorant - himálajská sůl - vajíčko

Kód: SALTDM
119 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Himalájský solný  deodorant - z jednoho kusu kamenné soli, ve tvaru vajíčka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Himalájský solný deodorant je přírodní deodorant vyřezaný z přírodních kusů krystalů himalájské soli. Obsahuje více než 84 druhů minerálů a stopových prvků jako je vápník, měď, draslík, měď a železo. Pro pokožku je krystalická sůl příjemná a vitalizující, protože obsažené minerály se přes pokožku snadno vstřebávají.

Díky přirozenému dezinfekčnímu účinku působí na pokožku blahodárně a je vhodné pro každodenní použití. Udržuje přirozené Ph pokožky a působí protizánětlivě, čímž léčí akné.

V solném roztoku nemohou přežít žádné bakterie a proto je tento solný deodorant tak osvědčený . Trocha soli z  deo-krystalu v podpaží odstraní nepříjemný pach potu. Také odstraňuje nepříjemný pach nohou. Na místech tvrdé pokožky na chodidlech působí potírání krystalem velmi příznivě.  Hrubší struktura povrchu odstraňuje ztvrdlou kůži, zpevňuje stávající kůži nohou a zároveň solnými vlastnostmi kůži regeneruje .

25192 

Himalájská sůl se těží v Pákistánu, v solných dolech Khewra. Tyto doly se nachází asi 300km od Himalájí a jsou druhým největším solným dolem na světě. Jedná se o čistě přírodní produkt s vysokým obsahem minerálních látek a živin.

Použití: Lehce navlhčete  ruce a následně solný deodorant  Poté použijte běžným způsobem. Nenanášejte na otevřené rány. Uchovávejte na suchém místě, protože je to sůl a ta se ve vodě rozpustí.

Původ: Pákistán

Hmotnost: cca 250g

Rozměry: cca 5x8 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: PÉČE O TĚLO
Hmotnost: 250g
Rozměry: 5x8 cm
Vyrobeno v: Pákistán
Položka byla vyprodána…