ASEA Redoxní molekuly

kompletní buněčné zdraví

Co je to ASEA? 

Asea není chemický lék, je to roztok redoxních signálních molekul, které jsou u zdravého člověka v dostatečném množství v každé buňce v těle. S věkem jejich obsah klesá a dochází ke zhoršování funkce tkání a imunity, což znamená stárnutí a vznik zdravotních obtíží.

Asea jsou biliony stabilních, perfektně vyvážených redoxních signálních molekul ve fyziologickém roztoku, jsou to stejné molekuly, které existují v buňkách lidského těla. Věda zná tyto molekuly cca 20 let, ale 16 let trvalo, než byla objevena metoda pro vytvoření tělu vlastní redoxní signální molekuly, která poskytuje způsob, jak dodat tělu tyto molekuly stabilizované ve fysiologickém roztoku potřebné pro optimální buněčné zdraví a tak umožnit jejich komerční dostupnost pro spotřebitele.

Tyto Signalizační molekuly jsou životně důležité pro zdraví buněk, jejich nedostatek je příčinou proč naše tělo stárne. Od dětství množství těchto molekul v buňce klesá. Asea je jediný zdroj redoxních signálních molekul na světě. Jsou tak důležité pro život, že bez nich bychom zemřeli během několika vteřin.

Doplnění redoxních signálních molekul umožňuje regeneraci tkání, při které poškozené, nefunkční buňky mizí a zdravé, živé buňky přebírají jejich funkci. Redoxní signalizace je funkce, která je základem všeho života na této planetě. Redoxní signální molekuly jsou vytvořeny v každé buňce těla a jsou životně důležité pro imunitní system a hojení na buněčné úrovni.

Výzkumy nezávislých vědců z celého světa potvrzuje zásadní povahu redoxní signalizace na buněčné zdraví. Každý den jsou publikovany další odborné články o výsledcích výzkumu v oblasti redoxní signalizace, je to jeden z nejrychleji rostoucích oborů výzkumu ve vědě.

Asea je první a jediná stabilní, perfektně vyvážená směs těchto redoxních signálních reaktivních molekul, které existují mimo živé buňky, a mohou být použity k udržení správné rovnováhy v těle a podpoře imunitního systém hojení a regenerace.

Jak ASEA funguje

Asea funguje na principu redoxní signalizace, která byla objevena před 20 lety.

Doplnění redoxních signálních molekul umožňuje regeneraci, při které poškozené nefunkční buňky mizí a zdravé živé buňky přebírají jejich funkci. Redoxní signalizace je funkce, která je základem všeho života na této planetě. Redoxní signální molekuly jsou vytvořeny v každé buňce těla a jsou životně důležité pro imunitní systém a hojení na buněčné úrovni.

Ve svém konečném důsledku způsobuje současně detoxikaci, regeneraci a zlepšení imunity kdekoliv v těle.

Redoxní signální molekuly jsou životně důležité pro zdraví buněk, jejich nedostatek je příčinou proč naše tělo stárne. Od dětství množství těchto molekul v buňkách těla klesá.

Asea je jediný zdroj redoxních signálních molekul na světě. Jsou tak důležité pro život, že bez nich bychom zemřeli během několika vteřin.

Urychluje v těle tvorbu vlastních antioxidantů, jako je glutathin, SOD a katalázy, aktivuje antioxidanty v našem těle a způsobí, že jejich účinky jsou o 500% efektivnější.

Nulová toxicita

Asea není chlorovaná. Asea je netoxická, uklidňující a zcela přirozená. Výzkum dokazuje, že Asea nezpůsobuje absolutně žádné podráždění nebo toxickou reakci v tkáních těla. Lehký zápach po chloru po otevření láhve je NaCl z fyzilologického roztoku.

Kolik soli obsahuje Asea? Množství soli v jedné 0,6 dcl (1 unce) Asey je menší, než v jedné mrkvi. Obsah soli je zřetelně označena na etiketě. Pokud máte problémy s vylučováním soli , pijte při užívání Asey dostatek vody po celý den a berte menší množství Asey častěji (např. 0,25 dcl čtyřikrát denně). To vede k odstranění téměř všech detoxikačních příznaků.

ASEA umožňuje očistu těla
- detoxikaci, regeneraci a zlepšení funkce organismu

 

Produkt ASEA® je schválený pro používání v celé EU pod číslem registrace NUT: 1936.

Obsah tohoto webu nebyl vyhodnocen Úřadem pro stravu a léky. Tento produkt nemá za účel diagnostikovat, léčit, vyléčit nebo předcházet nemocem. Nenahrazuje léčbu u lékaře.

nulová konkurence

 

 

Více informací a možnost zakoupení produktu zde:

https://1800622663.myasealive.com/cz/products/Asea.aspx 

Nebo se informujte a objednejte  na telefonním čísle  +420 737 735 208  

Také na WhatsApp a Telegram