ASEA redoxní molekuly

Revoluční technologie Redoxních Signálních molekul

Informace  k produktům naleznete níže, k zakoupení pouze na uvedených odkazech.

Jak ušetřit při nakupování ASEA

https://1800622663.myasealive.com/cz/products/Renu28.aspx

Chcete nakoupit za velkooobchodní ceny?  Nebo máte jiný dotaz? 

Neváhejte a volejte na číslo 737735208  

2 položek celkem
Revitalizující redoxní gel RENU28®
1 415 Kč

KONCENTROVANÉ REDOXNÍ SIGNÁLNÍ MOLEKULY V GELU K LOKÁLNÍ APLIKACI K objednání  zde a nebo na telefonním čísle 737735208 Cena  gelu je orientační , záleží...

Kód: 812
Asea nápoj removebg preview
ASEA REDOX
Na dotaz
4 720 Kč

ASEA je revoluční produkt, je první doplněk stravy, který obsahuje redoxní signální molekuly.  K objednání  zde    a nebo na telefonním čísle...

Kód: 818

Redoxní Signální molekuly – zbrusu nové dimenze v oblasti zdravotní vědy a suplementace! Co bylo po 17 let považováno za nemožné, se nyní stalo skutečností. Otevírá se nám úplně nový svět možností! Poprvé v dějinách lidstva můžeme doplňovat do našeho těla tyto zázračné molekuly!

Tohle není jen něco přírodního – jsou to přirozené, tělu vlastní molekuly.  Bez těchto molekul by neexistoval žádný život na naší planetě. Jsou přítomny v každém živém organismu, ať už jde o lidi, zvířata nebo rostliny.

Odborníci se shodují, že tento objev představuje největší průlom v oblasti zdraví, sportu a zpomalení procesu stárnutí pro 21. století. Tato technologie má potenciál proměnit podobu současného systému péče o naše zdraví, jak ho známe dnes! Sbohem konvenční přístupy – vstupujeme do nové éry zdraví a vitality!

Navštivte naše stránky a zjistěte jak  můžete nakoupit levněji :-)

https://1800622663.myasealive.com/cz/index.aspx

Nebo zavolejte na  737735208

Seznamte se s jedinečným gelem RENU 28

RENU28 pomůže  omladit  Vaši pokožku díky poznatkům a redoxní signalizaci.

 RENU28 podporuje sílu a energii buněk vaší pokožky a spolu s přirozenou snahou vašeho organismu zachovává mladý vzhled pokožky. Účinné vlastnosti RENU28 poskytují jemnou a efektivní péči a pomoc se zpomalením stárnutí a zajištění potřeb vaší pokožky. Díky technologii redoxní signalizace tento jedinečný gel poskytuje základní podporu staveb buněk jako základu struktury vaší pokožky. RENU28 zajišťuje důležitou komunikaci mezi buňkami a poskytuje tak optimální pomoc a obnovu.

Vzali jsme to, co je přírodní a přirozené pro váš organismus, a vložili jsme to do koncentrovaného gelu, který můžete používat k péči o svou pokožku.  RENU28 bude podporovat vaši pokožku a doplní její přirozený proces obnovy.

VÝHODY RENU 28

  • Podporuje mladý vzhled pokožky.
  • Snižuje viditelnost jemných a hlubokých vrásek.
  • Zlepšujte hydrataci.
  • Zvyšuje hladkost pokožky

 Složení:

Voda, Křemičitan sodný hořečnatý, Hydrogenfosforečnan sodný, Chlorid sodný

Více na blogu zde

 

Nápoj ASEA REDOXNÍ MOLEKULY

NÁPOJ ASEA REDOX využívá unikátní technologii ASEA, vytvořenou na základe vědeckých poznatků a jeho mimořádné účinky pomáhají lidem po celém světe.

Co jsou redox signální molekuly? 

Redox signální molekula je základním stavebním elementem člověka při narození.

Za všechny správné procesy, které probíhají v našem organismu, je zodpovědná tato signální molekula. Tělo dospělého člověka obsahuje okolo 100 miliard buněk. Za fungování těchto buněk odpovídají redox signální molekuly - dále RSM.

 Velmi důležitou roli sehrává RSM při detoxikaci těla v látkové výměně (metabolismu), při imunitním systému, při nabírání a předávání kyslíku. Bez této RSM by lidský organismus nemohl žít.

 Produkt ASEA® je schválený pro používání v celé EU pod číslem registrace NUT: 1936.

Tento produkt  nenahrazuje léčbu u lékaře !!!!

Více na blogu zde 

 

RENU ADVANCED 

Nestárnoucí pleť na pohled i dotek

Dopřejte své pleti podporu, kterou si zaslouží, s naším systémem péče o pleť Powered by Redox™. Naše pečlivě vybrané složky doplňují přirozenou regenerační schopnost pokožky a pomáhají ji v boji proti účinkům každodenních stresorů. Společně s přípravky z našeho balíčku dodají pleti ve čtyřech jednoduchých krocích energii a zanechají ji sjednocenou, hladkou a zářivou.

 

Vaše pokožka přirozeně prochází cyklem obnovy a omlazování, avšak postupem času může u tohoto procesu dojít ke zpomalení. Přípravky RENU Advanced jsou speciálně navrženy tak, aby podporovaly přirozenou obnovu buněk prostřednictvím redoxní rovnováhy. Pokožka je tak schopná se optimálně obnovovat, což se projeví rychlejším omlazováním, hladším vzhledem a sjednocenějším tónem.