ŠÍPKOVÝ OLEJ

     Věděli jste, že šípkový olej je skvělým pomocníkem v péči o pleť? S čím pomůže a pro koho se hodí?

Šípkový olej se lisuje ze semen růžových keřů. Je plný vitamínů, antioxidantů a esenciálních mastných kyselin. V poslední době je oblíbený mezi celebritami, nedá na něj dopustit například vévodkyně Kate nebo topmodelka Miranda Kerr. Stejně jako každý kosmetický přípravek není ani šípkový olej univerzální pro všechny. Co pomáhá někomu, nemusí být tak efektivní u druhého. Každopádně zde je seznam benefitů, které kosmetika obsahující šípkový olej může přinést vaší pleti.

Hydratuje

Šípkový olej může fungovat jako skvělá přírodní alternativa pro zvlhčení. Obsahuje mastné kyseliny, které jsou spolu s vodou hlavní složkou většiny zvlhčovačů.

Je skvělý na vrásky

Šípkový olej je nabitý vitamíny a mastnými kyselinami. Ty umožňují šípkovému oleji potlačovat známky stárnutí a pigmentace, hydratovat pokožku a napomáhat jejímu hojení, to vše bez mastného pocitu.

Rozjasňuje pokožku

Adstringentní vlastnosti šípkového oleje pomáhají zjemnit viditelnost pórů a rozjasnit vaši pokožku. Začněte s malým množstvím oleje, který přidáte do své každodenní kosmetické rutiny: Před aplikací nočního krému rozetřete několik kapek šípkového oleje na očištěný obličej, totéž můžete udělat ráno. Uvidíte, že po čase bude vaše pokožka vypjatější, pružnější a jasnější.

Pomáhá hojit jizvy

Protizánětlivé mastné kyseliny a vitaminy A a C jsou skvělými partnery při hojení jizev nejen v obličeji. Působí proti oxidačnímu stresu, který má na svědomí stárnutí pokožky, pomáhají pokožce s tvorbou kolagenu a tím napomáhají ke zmírnění pigmentace kůže, minimalizují výskyt jemných vrásek a strijí.

Šípkový olej si můžete objednat na našem webu zde https://www.alepiacz.cz/oleje--masla/sipkovy-olej/