Co je trendy?

Co frčí mezi lidmi? 

Přece přírodní produkty!

A proč? 

No protože je to IN a COOL  :-)

Tak jo, asi to bude trochu jinak. Především, ty přírodní produkty nezatěžují náš organismus, který toho po všech těch virech a rouškách má právě tak akorát dost. Proč  máme do sebe ládovat a na sebe patlat něco, co je vyrobeno třeba z ropy, kde je spousta chemikálií, konzervantů....a tak dále. Jde to přece i jinak. Tak jako si k jídlu můžeme vybírat kvalitní potraviny, stejně tak kosmetiku si můžeme vybrat přírodní. Bez konzervantů, bez živočišných složek, vyráběnou udržitelným způsobem. Takovou, která potěší všechny lidičky, kterým záleží nejen na sobě, ale také na přírodě. 

Kosmetiku pod značkou Alepia vyrábí malá firma ve Francii a částečně také v Sýrii. Nenajdete ji v supermarketech, protože pak by to znamenalo postavit velké výrobní haly a vše podřídit zisku (na zaplacení těch hal a lidí, kteří by tam pracovali) Také suroviny by musely být dodávány ve velkém množství, čímž by bylo téměř nemožné pečlivě vybírat a kontrolovat jednotlivé komponenty. No a samozřejmě by tím také přišli o své výdělky místní drobní dodavatelé. 

Dalo by se toho napsat ještě mnoho a mnoho....ale víte co, vyzkoušejte a uvidíte. Tak jako jsou spokojení naši stálí zákazníci, zcela jistě budete spokojeni i vy.