Přírodní deodorant - kamenec ve spreji 100 ml

Kód: AR0240
315 Kč
Skladem (4 ks)

Praktické balení přírodního deodorantu s hojivými účinky

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistě přírodní deodorant v lahvičce s rozprašovačem, která je velmi praktická a používání je snadnější, než je tomu u klasického tuhého kamence.

Jak kamenec funguje? Kamenec tlumí činnost bakterií, které mají na svědomí nepříjemný zápach vznikající při pocení. Nebrání pocení, které je přirozené a pro tělo důležité, jen zamezuje vzniku zápachu. Laboratorní testy prokázaly, že zpomaluje růst chloupků. Neobsahuje dráždivý alkohol ani hliníkové soli, které jsou často označovány jako příčina rakoviny prsu.

Výhody kamence:

  • 100% přírodní
  • Neucpává póry
  • Nedráždí pokožku ani po holení
  • Má hojivé účinky (příznivě působí na oděrky, drobná zranění, akné a štípnutí od hmyzu)

Kamenec ve spreji je ideálním všestranným pomocníkem do každé kabelky. Obzvlášť v létě je k nezaplacení.

Věděli jste, že není kamenec jako kamenec? Potassium alum – kamenec draselný je čistě přírodní minerální průhledný kámen. Jde o přírodní hliník, který se neváže na kůži a nevstupuje do krevního řečiště. Syntetická uměle vyráběná varianta je kamenec amonný, který je vedlejším průmyslovým produktem. Podle laboratorních testů se může dostat do krevního řečiště a způsobovat podráždění.

Použití: Lahvičku naplňte vodou a sprej můžete ihned použít. Nastříkejte do podpaží, na oděrku nebo štípanec od hmyzu. Po vyprázdnění vodu opět přidejte. Takto můžete vodu doplnit až pětkrát.

Složení: 100% potassium alum 

Výroba: Francie

Objem balení: 30 g/100 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní deodoranty
Obsah: 100ml
Vyrobeno v: Francie