Jak ušetřit při nakupování produktů ASEA

Využijte výhodných nabídek na produkty ASEA

 

Velmi si vážíme vašeho zájmu o produkty značky ASEA, ať už je to gel Renu nebo nápoj ASEA. Chceme vám nyní představit možnost, jak tyto produkty nakoupit výhodněji za velkoobchodní ceny. Pokud nyní nakupujete za běžnou maloobchodní cenu, nabízíme vám způsoby, jak ušetřit.

Možnost 1: Preferovaný Zákazník

První možností je nakupovat jako tzv. preferovaný zákazník. Jako preferovaný zákazník můžete nakupovat podle potřeby a získáte zboží za velkoobchodní ceny. Tímto způsobem můžete okamžitě začít šetřit na každém nákupu.

Možnost 2: Registrace jako Partner

Druhou možností je zaregistrovat se u firmy jako partner. Tato volba vám otevře ještě více výhod. Kromě nákupu za velkoobchodní ceny získáte také možnost aktivovat předplatné. I pokud si předplatíte jen jeden produkt, získáváte za každý nákup tzv. body, které můžete později vyměnit za produkt dle vlastního výběru.

Příklad výhod

Uvedu příklad: pokud si objednáte 1 gel Renu (hodnota 30 bodů) za velkoobchodní cenu 46 €, + doprava, celkem tedy zaplatíte 49,50 €. Za tuto objednávku získáte 10 % z 30 bodů, po třech měsících 15 % a tak dále až do 30 %. Po získání 30 bodů můžete tyto body vyměnit za produkt, takže máte produkt zdarma. A věřte, že body přibývají rychle.

Možnost spolupráce

Pokud máte zájem o ještě hlubší spolupráci, je zde možnost získání provizí v eurech. Toto téma je však lepší probrat při osobním pohovoru, kde vám můžeme poskytnout všechny podrobnosti.

Shrnutí

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli z těchto možností, získáte výhodnější ceny na produkty ASEA a mnoho dalších benefitů. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací a začněte šetřit ještě dnes!

Zavolejte na  + 420 737 735 205

 

 

Jak na body 

video

kompletní buněčné zdraví

nulová konkurence_1