Šípkový olej pro zralou pleť - 100 ml

Kód: AR0186
559 Kč
Skladem (2 ks)

Vzácný vyživující olej pro zralou pleť

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šípkový olej se těší stále větší popularitě díky svým regeneračním, hydratačním a hojivým účinkům. Pro zralou pleť je přímo elixírem krásy. Zpomaluje tvorbu vrásek, pleť díky němu působí mladším a jasnějším dojmem. Na dotek je jemně sametová. Šípkový olej se dokonale vstřebává a nezanechává mastný film. Olej se získává lisováním semínek šípku.

Klinická studie, kterou provedla univerzita v Santiagu v roce 1983 (180 osob) prokázala hojivé a regenerační účinky šípkového oleje. Účastnící studie trpěli jizvami po akné, hlubokými vráskami, poškozením UV zářením, chirurgickými jizvami, předčasným stárnutím pleti, dermatitidou a jinými problémy s pletí. Výsledky ukázaly schopnost šípkového oleje regenerovat kůži, snížit výskyt vrásek a jizev, předcházet jejich vzniku a bojovat s projevy stárnutí pleti.

Použití: Ráno a večer smíchejte v dlani jen pár kapek oleje s několika kapkami vody nebo naneste přímo na vlhkou a vyčištěnou pleť. Nesmývejte. Pro svoji intenzitu se hodí i jako příměs do jiného oleje. Pozor - olej trochu barví, takže ho dobře vmasírujte, ať vám neobarví oblečení:o)

Složení: Rosa rubiginosa seed oil

Certifikát: Cosmos Natural

Výroba: Ukrajina

Objem balení: 100 ml