Šampón s růžovým jílem na mastné vlasy 250 ml

Kód: AR0010
369 Kč
Skladem (>5 ks)

100% přírodní šampón pro rychle se mastící vlasy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistě přírodní šampón díky obsahu růžového jílu prospívá zejména rychle se mastícím vlasům. Vlasům navrací přirozený a zdravý vzhled a pečuje o pokožku hlavy.

Základem šampónu je olivový olej, který má hydratační účinky. Jedinečnost přírodních šampónů Alepia spočívá ve způsobu výroby pomalým zmýdelněním olejů. Ve složení nenajdete žádné SLS, konzervanty ani syntetické parfémy. Šampón Alepia doporučujeme při potížích, jako jsou svědění pokožky hlavy a tvorba lupů, které často souvisí s chemickým složením klasických šampónů. 

Tip: Přečtěte si článek o stále oblíbenější metodě NO-POO, pro kterou jsou naše přírodní šampóny jako stvořené.

Použití: Nejdřív vlasy spláchněte vodou. Oplachujte opravdu důkladně po dobu asi jedné minuty. Malé množství šampónu – přibližně jednu čajovou lžičku naneste na pokožku hlavy a masírujte. Poté důkladně spláchněte teplou vodou. Náš tip: Pro rovnoměrné nanesení na pokožku hlavy je dobré naředit jednu lžičku šampónu teplou vodou v malé lahvičce s pítkem a poté nanést na vlasy – vždy použijte část směsi, masírujte a opláchněte. Tento postup zopakujte dvakrát až třikrát.

Následná péče: Pro získání lesklých a zářivých vlasů doporučujeme použít kondicionér Alepia nebo vlasy opláchnout roztokem z vody a octa (nebo citrónu). Stačí jedna lžíce octa či citrónu na šálek vody.

Pokud máte tvrdou vodu, doporučujeme použít ekologické a ekonomické zařízení na úpravu vody s vysokým obsahem vápence.

Složení: Aqua, potassium olivate (organic olive oil), potassium laurate (oil of organic laurel), glycerin (from saponification), illite extract, potassium hydroxide(stopové množství).

Výroba: Francie

Obsah balení: 250 ml