Dětský šampon extra jemný 250 ml

Kód: AR0006
369 Kč
Skladem (>5 ks)

Šetrný šampón pro jemné dětské vlásky i pro citlivou pokožku hlavy dospělých

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný šampón obsahuje pouze čistě přírodní suroviny – olivový olej, vavřínový olej a med. Dětské vlásky jsou velmi jemné a pokožka hlavy citlivá, proto si zaslouží tu nejšetrnější péči. Šampón nedráždí oči. Je ideální pro celou rodinu, zejména pro všechny s citlivou pokožkou hlavy a křehkými vlasy.

Účinky šampónu může snižovat příliš tvrdá voda. Doporučujeme vyzkoušet zařízení na odvápnění vody.

Protože šampón neobsahuje žádné saponáty, je ideálním doplňkem oblíbené metody NO-POO. Článek o metodě NO-POO najdete zde.   

Použití: Nejdřív vlasy spláchněte vodou. Oplachujte opravdu důkladně po dobu asi jedné minuty. Malé množství šampónu – přibližně jednu čajovou lžičku naneste na pokožku hlavy a masírujte. Poté důkladně spláchněte teplou vodou. Náš tip: Pro rovnoměrné nanesení na pokožku hlavy je dobré naředit jednu lžičku šampónu teplou vodou v malé lahvičce s pítkem a poté nanést na vlasy – vždy použijte část směsi, masírujte a opláchněte. Tento postup zopakujte dvakrát až třikrát.

Složení: Aqua (voda), potassium olivate (zmýdelnatěný olivový olej), potassium laurate (zmýdelnatěný vavřínový olej), mel (med), potassium hydroxide (stopové množství), glycerin

Výroba: Francie

Objem balení: 250 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Jemné šampony
Obsah: 250ml
Vyrobeno v: Francie