Revitalizující redoxní gel RENU28®

Kód: 812
1 395 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

KONCENTROVANÉ REDOXNÍ SIGNÁLNÍ MOLEKULY V GELU K LOKÁLNÍ APLIKACI

K objednání  zde a nebo na telefonním čísle 737735208

Cena  gelu je orientační , záleží na způsobu objednání a aktuálním kurzu eura

Detailní informace

Detailní popis produktu

 RENU28 pomůže  omladit  Vaši pokožku díky poznatkům a redoxní signalizaci.

 RENU28 podporuje sílu a energii buněk vaší pokožky a spolu s přirozenou snahou vašeho organismu zachovává mladý vzhled pokožky. Účinné vlastnosti RENU28 poskytují jemnou a efektivní péči a pomoc se zpomalením stárnutí a zajištění potřeb vaší pokožky. Díky technologii redoxní signalizace tento jedinečný gel poskytuje základní podporu staveb buněk jako základu struktury vaší pokožky. RENU28 zajišťuje důležitou komunikaci mezi buňkami a poskytuje tak optimální pomoc a obnovu.

Vzali jsme to, co je přírodní a přirozené pro váš organismus, a vložili jsme to do koncentrovaného gelu, který můžete používat k péči o svou pokožku.  RENU28 bude podporovat vaši pokožku a doplní její přirozený proces obnovy.

VÝHODY RENU 28

  • Podporuje mladý vzhled pokožky.
  • Snižuje viditelnost jemných a hlubokých vrásek.
  • Zlepšujte hydrataci.
  • Zvyšuje hladkost pokožky

 

 

Složení:

Voda, Křemičitan sodný hořečnatý, Hydrogenfosforečnan sodný, Chlorid sodný

 

 

 

POUŽÍVÁNÍ RENU 28 
 
Gel Renu 28 lze použít nejen jako kosmetický přípravek, ale může Vám pomoci také při různých jiných potížích a problémech. 
 
1. Před každým použitím gel vždy protřepejte.
2. Aplikujte na čistou a suchou pokožku alespoň dvakrát denně (zamezte kontaktu s vodou a kovem, tak aby nedošlo k destabilizaci molekul).
3. V případě, že aplikujete na bolestivé místo, aplikujte prosím 3x během 5 minut! Takže aplikujte jednou, počkejte 1-2 minuty, aplikujte znovu, počkejte 1-2 minuty a aplikujte potřetí. Po dalších 5ti-10ti minutách 90 % lidí cítí, že bolest ustoupila nebo zmizela!
4. Pro zvýšení efektu můžete aplikovat i častěji během dne, jak na bolest, tak na problematickou pleť.
5. Na postiženou oblast naneste dostatečné množství gelu a jemně vmasírujte do pokožky, trvá asi 30-60 sekund, než se gel absorbuje. Po několika minutách po zaschnutí Renu 28 můžete stále aplikovat svůj hydratační krém nebo make-up. Každý je jiný, takže výsledky se mohou dostavit za různou dobu. Používejte Renu 28 denně, doporučujeme 1-3 měsíce

 KDE POUŽÍVAT RENU 28

Renu 28 můžete použít na jakýkoli kožní problém kdekoli na těle – nezapomeňte, že tento produkt je 100% netoxický, má antibakteriální, antivirové, antimykotické a antimikrobiální vlastnosti, přesto zvyšuje buněčnou účinnost a funkci. Doslova pomáhá buňkám fungovat, jako by byly mladší.
 Použijte jej na bolavé a unavené svaly, různé bolesti a další .
Nebo to vyzkoušejte na svalech ihned po cvičení – můžete zaznamenat rychlejší regeneraci a menší bolestivost svalů.
A dále lze použít na: 
- Kousnutí a bodnutí hmyzem
Spálení sluncem
Kožní problémy
- Vrásky, viditelné známky stárnutí
- Skvrny, zarudnutí nebo podráždění
- Jizvy
- Strie a celulitida
- Problémy s klouby
- Hormonální problémy
- Zdravotní problémy vašeho domácího mazlíčka

CO OČEKÁVAT

- Dočasná suchost - někteří lidé zaznamenají dočasnou suchost, která může trvat několik dní až několik týdnů, jak se buňky obnovují. Studie Dermatest prokázala 11% zlepšení hydratace po 28 dnech. V případě pocitu pnutí / vysušení pokožky můžete smýt film (zbytky gelu), které se nedostaly do pokožky a/nebo nanést hydratační mléko / krém
- Detoxikace: Někteří lidé mohou zažít detox přes kůži, protože toxiny a odpad jsou vyplavovány z buněk. Kůže je největším orgánem těla, může přes ní docházet k detoxikaci negativních účinků znečištění životního prostředí, špatné stravy a dalších produktů péče o pleť. Pokud zaznamenáte jakoukoli vyrážku, podráždění, pupínky, odlupující se kůži, tak 
• Pijte hodně vody, abyste vyplavily toxiny
• Pokračujte v používání Renu 28, protože Redox molekuly podpoří proces detoxikace
• Pokud dochází k rychlé obnově kožních buněk, zkuste jednou nebo dvakrát týdně použít exfoliační nebo jílovou masku.

 Skladování vašeho Renu 28

I když RENU 28 je stabilní, nedoporučujeme jej nechávat v autě na prudkém slunci! V koupelně, ve vaší kanceláři či v kabelce mu bude skvěle.

OČEKÁVÁNÍ

Pokud je pokožka zdravá a mladá její buňky se samy obnovují každých 28 dní. S věkem se tento cyklus může prodloužit až na 90 dní. Někteří lidé vidí a cítí výsledky rychle; u jiných to může trvat několik měsíců. Dejte svému tělu dostatek času, uvidíte, že s výsledkem budete spokojeni.