RENU Advanced

Kód: 822
4 850 Kč
Na objednávku do 7 dnů

Nedovolte času a stresu určovat celkové zdraví vaší pleti. Systém péče o pleť obsahuje složky Powered by Redox, které jsou vybrány tak, aby zlepšovaly zdraví vaší pleti. Dopřejte si hydratovanější, vyživenější a lépe vypadající pleť a nechte své rozzářenější já vykročit sebevědomě do světa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nestárnoucí pleť na pohled i dotek

Dopřejte své pleti podporu, kterou si zaslouží, s naším systémem péče o pleť Powered by Redox™. Naše pečlivě vybrané složky doplňují přirozenou regenerační schopnost pokožky a pomáhají ji v boji proti účinkům každodenních stresorů. Společně s přípravky z našeho balíčku dodají pleti ve čtyřech jednoduchých krocích energii a zanechají ji sjednocenou, hladkou a zářivou.

 

Vaše pokožka přirozeně prochází cyklem obnovy a omlazování, avšak postupem času může u tohoto procesu dojít ke zpomalení. Přípravky RENUAdvanced jsou speciálně navrženy tak, aby podporovaly přirozenou obnovu buněk prostřednictvím redoxní rovnováhy. Pokožka je tak schopná se optimálně obnovovat, což se projeví rychlejším omlazováním, hladším vzhledem a sjednocenějším tónem.

Pleť hodná komplimentu pro vaše sebevědomější já

  • • Podporuje ochranné kožní bariéry proti každodennímu stresu pro zářivou pleť.
  • • Pomáhá udržovat vyváženou hydrataci pokožky pro krásnou pleť.
  • • Pomáhá redukovat vzhled jemných linek a vrásek pro mladistvou pleť.

 

Čtyři snadné kroky pro hladší a zářivější pleťPéče o pleť nemusí být složitá. Náš RENUAdvanced Systém péče o pleť obsahuje složky Powered by Redox a dodává vaší pleti vše, co potřebuje ke hladšímu vzhledu a sjednocenějšímu tónu – to vše ve čtyřech krocích.

První krok: Důkladné vyčištění
Naše čisticí pěna na pleť jemně odstraňuje přebytečný maz, nečistoty a lehký make-up a zároveň pleť hydratuje, chrání a rozzařuje.

Druhý krok: Tónování a vyrovnání pH
Naše vyrovnávací tonikum má osvěžující účinky a opticky vyhlazuje nedokonalosti pleti, čímž jí dodává sjednocenější vzhled.

Doplňkový krok: Maximalizujte potenciál své pokožky
Vylepšete vzhled své pleti s RENU28® Revitalizujícím redoxním gelem, který využívá patentovanou redoxní technologii ASEA k transportu aktivních redoxních signálních molekul do pokožky pro hladší a sjednocenější vzhled.

Třetí krok: Rozjasnění
Podejte své pleti pomocnou ruku s naším rozjasňujícím sérem, které pomáhá vytvořit přirozenou kožní bariéru pro hydratovanější, zářivější a mladistvě vypadající pleť.

Čtvrtý krok: Zpevnění, vyhlazení, hydratace
Náš hluboce hydratační a vyživující krém pomáhá pleti zachovat pevnější a hladší vzhled, abyste se i nadále cítili sebevědomě.

RENUAdvanced Bathroom US